Безкоштовна онлайн освіта закордоном

oxfordcrest Давно цікавився можливістю здобуття вищої освіти за кордоном. Дослідивши це питання я вирішив поділитись посиланнями на ресурси які знайшов. Ну найвідомішим і найбільшим є звісноwww.khanacademy.org багато розповідати не буду, але зазначу що засновником є вихідець з Індії, Салман Кхан. Він починав з того що робив відеоуроки для своїх двоєрідних братів і сестер, відеозаписи знахдились в публічному доступі і їх міг подивитися будь-хто. З часом ті, хто з ними ознайомилися, почали писати Салману листи подяки.Засновник компанії Microsoft Білл Гейтс сказав: «Те, що робить Хан - приголомшливо! Я вважаю його основоположником руху на підтримку використання технологій для того, щоб дозволити більшій кількості людей вчитися і перевіряти свій рівень знань. Це початок революції!».
Академія Хан доступна Україні!
 Отже, Салман Хан подарував мільйонам людей у ​​всьому світі такий простий спосіб навчання. А завдяки перекладам команди EDUkIT цей інструмент тепер став доступний і іншими мовами. Наразі зусилля нашої команди зосереджені на російській та українській версіях:
Російською мовою : на ютубі http://www.youtube.com/KhanAcademyRussian , на сайті академіїhttps://ru.khanacademy.org/
Українською мовою: http://www.youtube.com/KhanAcademyUkrainian і https://uk.khanacademy.org/

 Також онлан освітою вже пропонують найбілші університети світу зокрема такі:

На сайті Каліфорнійського університету (http://www.bruincast.ucla.edu/ )і Берклі (http://berkeley.edu )

можна послухати лекції з хімії, політики, філософії, хоча більшість лекцій в Каліфорнійському університеті в закритому доступі.

 Єль (http://yaleglobal.yale.edu/ )надає ресурс, що освячує суспільно - політичні проблеми.

 На сайті Колумбійського університету (http://ci.columbia.edu/ci/ )можна виявити обговорення основних методик оцінки ризиків компаній або ключові кроки для управління брендами.

 На сайті Прінстона (http://www.princeton.edu) можна подивитися відеозаписи майже про все: наприклад, про тероризм у Пакистані розповідає міністр закордонних справ Пакистану, а про варіанти вирішення проблеми російсько - грузинських відносин - Джон Макдоналд. Всього у вільному доступі знаходиться більше тисячі лекцій від академічний установ всього світу. Більшість присвячені суспільно - політичним відносинам, але серед них є й виступи таких людей, як Стівен Адлер, головний редактор журналу BusinessWeek, або Доменік Кессерлі, керуючий партенр McKinsey & Company.

 Аналогічні матеріали можна знайти на сайті Уортона:(http://knowledge.wharton.upenn.edu/) там викладено сотні думок професорів про всі події. Вони класифіковані за темами: від фінансів та інвестицій до маркетингу, від бізнес - етики до оцінки нерухомості.

 На сайті Оксфорда (http://webcast.oii.ox.ac.uk/ )можна дізнатися про перспективи розвитку соціальних мереж в інтернеті або про мережевий журналістиці. Університет Південної Кароліни допоможе дізнатися більше про мікробіології.

На сайті Масачусетськог університету також можна знайти безкоштовні курси з різних галузей науки http://ocw.mit.edu/courses/#

  Окремої уваги заслуговують лекції бізнес - школи Стенфордського університету (http://online.stanford.edu/ ), де можна послухати виступи таких людей, як Ерік Шмідт, Geo Google, Енді Гроув, голова Intel. Незважаючи на те що на сайті можна скачати лекції видатних управлінців, загальна кількість відео - та аудіофайлів невелика, а датовані вони 2001-2006 рр..

Сподіваюсь стаття виявилась вам корисною!  

Популярні статті